Сигнал №345

ID345

Заявление за отстраняване на счупени клони на дърво

Начало24.04.2019

Паднало дърво

Място/адрес: Stara Zagora, Tsar Ivan Shishman St 64, България

Описание: На адреса има счупени клони от дърво които не са паднали напълно и са опасни. Също така други които могат да се счупят...

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 30.04.2019 00:00   Време текущ статус: -140 дни

  История на промените

  • 25.04.2019 08:28
    Предадено на ''Озеленяване и комунални дейности"

  Всички видове сигнали