Сигнал №327

ID327

изсъхнали клони

Начало12.04.2019

Паднало дърво

Място/адрес: гр.Стара Загора ул.Христо Смирненски 88

Описание: Здравейте на ул.Христо Смирненски 88 има липа която е изсъхнала в основата и с изсъхнали клони.Тази вечер в следствие на дъждовете падна клон, които по някаква случайност не удари паркираната кола. Моля отдел озеленяване да проверят и обезопасят въпросното дърво. Благодаря .

  Статус: Приключен   Присъединени: 0
Оценка: 0 от 0 потребител

  История на промените

  • 15.06.2020 16:30
    Сигналът е отработен от Звено "Озеленяване и комунални дейности".
  • 15.04.2019 08:35
    Сигналът е предаден към Звено "Озеленяване и комунални дейности".

  Всички видове сигнали