Сигнал №3097

ID3097

ВЪПРОС ОТНОСНО: ПРОМЯНА НА ПОСТОЯНЕН АДРЕС И ПРИТЕЖАВАНИ МПС регистрирано с номер 10-01-6242/15.09.2021

Начало15.09.2021

Въпрос

Място/адрес: stara zagora

Описание: Прилагане на разпечатка от ел.досие

  Статус: Приключен   Присъединени: 0
Оценка: 0 от 0 потребител

  История на промените

  • 21.09.2021 07:09
    .
  • 15.09.2021 00:00
    Сигналът Ви е предаден към звено '' ОРС ''.
  • 15.09.2021 12:34
    Въпросът Ви е насочен към деловодството на Община Стара Загора. На електронната си поща ще получите входящ номер, чрез който на този адрес http://previous.starazagora.bg/elektonni-uslugi чрез "деловодна справка" можете да следите развитието на въпроса Ви.

  Всички видове сигнали