Сигнал №3070

ID3070

Съборена паркова лампа

Начало09.09.2021

Неработещо улично осветление

Подаден от: Преслав Станчев

Място/адрес: ул. „Бяло море“ 3, 6002 Стара Загора Център, Стара Загора, България

Описание: Съборена паркова лампа в Парк Станционна градина, намираща се северно от Колодрума.

  Статус: Приключен   Присъединени: 0
Оценка: 5 от 1 потребител

Прикачени файлове

  История на промените

  • 23.09.2021 09:29
    Ф-ма "Ел Контрол" : Парково ниско стълбче е възстановено . Това е вече 5-ти брой стълбче, което е съборено от вандали. Информирал съм Звено Инвеститорски контрол за често събаряните новомонтирани стълбчета в парка.
  • 09.09.2021 23:32
    Сигналът Ви е предаден към ф-ма „Ел Контрол“.

  Всички видове сигнали