Сигнал №3054

ID3054

Бездомни кучета

Начало06.09.2021

Безстопанствени кучета

Място/адрес: Wombacher Straße 44

Описание: В центъра на града до универсалния магазин и музея на религиите вечерно време се разхожда глутница от три кучета, които лаят и се хвърлят по минаващи граждани, които са сами. Случва се седящи хора в близките заведения да се налага да стават и да ги гонят.

  Статус: Приключен   Присъединени: 0
Оценка: 0 от 0 потребител

  История на промените

  • 11.10.2021 15:14
    "Приют за безстопанствени животни" - към днешна дата кучетата не са открити и заловени. Работата по залавянето им ще продължи.
  • 16.09.2021 08:40
    "Приют за безстопанствени животни"- И. Стоянов: Работата по залавянето на кучетата продължава.
  • 06.09.2021 08:01
    Г-жо Колева сигналът Ви е предаден към ''Приют за безстопанствени животни'',

  Всички видове сигнали