Сигнал №2979

ID2979

ОПАСНОСТ ОТ ИНЦИДЕНТИ С ГЛУТНИЦА БЕЗДОМНИ КУЧЕТА

Начало23.08.2021

Безстопанствени кучета

Подаден от: Ивелина Иванова Господинова

Място/адрес: гр. Стара Загора 6000, ул. Св. Княз Борис №66

Описание: Здравейте! В района на кръстовището на ул.Св.Княз Борис и ул.Майор Т. Кавалджиев от повече от година има вече оформена глутница от бездомни кучета, която все повече се увеличава. Постоянно се чуват лайове и скимтене особено през нощта, агресивни са. През денят същите са на тротоара на улица Майор Кавалджиев №105. Управител съм и работя в магазина-железария, както и живея на адреса на сигнала, клиентите ни и семейството ми са често обект на преследване и гонене от животните. Моля за съдействие!

  Статус: Приключен   Присъединени: 0
Оценка: 5 от 1 потребител

  История на промените

  • 23.09.2021 10:27
    Приют за безстопанствени животни : Заловено е едно куче, обходите в района продължават до залавянето на всички кучета от глутницата, подлежащи на кастрация.
  • 23.08.2021 11:25
    Предадено на „Приют за безстопанствени животни“.

  Всички видове сигнали