Сигнал №2978

ID2978

ОПАСНОСТ ОТ ИНЦИДЕНТИ С ГЛУТНИЦА БЕЗДОМНИ КУЧЕТА

Начало23.08.2021

Безстопанствени кучета

Подаден от: Мария Христова Табакова-Коева

Място/адрес: гр. Стара Загора 6000, ул. Свети Княз Борис 66

Описание: Здравейте! В района на кръстовището на ул.Свети Княз Борис и ул. Майор Т. Кавалджиев от повече от година има вече оформена глутница от бездомни кучета, която все повече се увеличава. Постоянно се чуват лайове и скимтене особено през нощта, нападат се, агресивни са. През денят същите лежат на тротоара на улица Майор Кавалджиев №105, като в непосредствена близост се намира детска площадка за малки деца. Сериозно съм обезпокоена за децата ни. Има вече подадени сигнали 2696 и 1732 за същите кучета!

  Статус: Приключен   Присъединени: 0
Оценка: 4 от 1 потребител

  История на промените

  • 23.09.2021 10:23
    Приют за безстопанствени животни : Заловено е едно куче, обходите в района продължават до залавянето на всички кучета от глутницата подлежащи на кастрация.
  • 16.09.2021 08:24
    „Приют за безстопанствени животни“ - Заловено е едно куче, ще се заловят за кастрация и останалите.
  • 23.08.2021 10:53
    Предадено на „Приют за безстопанствени животни“

  Всички видове сигнали