Сигнал №2936

ID2936

Счупена указателно-образователно табло

Начало08.08.2021

Подаден от: Христомир Христов

Място/адрес: Аязмото,табло до фонтана на патаклиса

Описание: Счупен е плексигласа на таблото до фонтана на параклиса на Аязмото.

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 09.08.2021 00:00   Време текущ статус: -78 дни

  История на промените

  • 09.08.2021 08:18
    Сигналът е предаден чрез email - звено ''ОКД"

  Всички видове сигнали