Сигнал №2890

ID2890

Счупено парково осветление

Начало23.07.2021

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Преслав Станчев

Място/адрес: ул. „Бяло море“ 3, 6002 Стара Загора Център, Стара Загора, България

Описание: Във все още ремонтираната Станционна градина, вече има счупено осветление. Счупената лампа стои в тревата. Тази лампа се намира в северозападната част на парка, северно от колодрума.

  Статус: Приключен   Присъединени: 0
Оценка: 5 от 1 потребител

  История на промените

  • 05.08.2021 12:45
    ф.-ма ''Ел Контрол''- Лампата е отремонтирана.
  • 24.07.2021 23:57
    Сигналът Ви е предаден към ф- ма "Ел Контрол".

  Всички видове сигнали