Сигнал №2735

ID2735

Неработещо осветление на пешеходни пътеки

Начало09.06.2021

Неработещо улично осветление

Подаден от: Мирко Марков

Място/адрес: бул. „Цар Симеон Велики“ 214, 6009 кв. Опълченски, Стара Загора, България

Описание: От няколко седмици не работи осветлението на няколко улични стълбове на пешеходни пътеки: 1 Новият стълб на пешеходната пътека на бул. Крайречен и бул. Цар Симеон Велики 2 Стълб с неработещо улично осветление на пешеходната пътека на магазин BILA на Цар Симеон Велики №218 3 Стълб с неработещо улично осветление на пешеходна пътека на кръстовище на ул. Хан Тервел и бул. Цар Симеон Велики В прикачената схема съм посочил с червен цвят местоположението на стълбовете с неработещо осветление

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 30.06.2021 11:29   Време текущ статус: 10 дни

Прикачени файлове

  История на промените

  • 10.06.2021 12:11
    Вашият сигнал е предаден към фирмата поддържаща уличното осветление.

  Всички видове сигнали