Сигнал №2644

ID2644

Опасни клони нанасят поражение на ЛМПС

Начало24.05.2021

Паднало дърво

Подаден от: Филип Драгоданов

Място/адрес: Илия Куртев 4а

Описание: Дървото е с много сухи клони, един падна на личният ми автомобил и ми счупи стопа. Има още висящи клони, които все още не са паднали.

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 24.05.2021 00:00   Време текущ статус: -27 дни

Прикачени файлове

  История на промените

  • 24.05.2021 18:50
    Сигналът Ви е предаден на звено ''ОКД"

  Всички видове сигнали