Сигнал №2635

ID2635

Неработещо улично осветление!

Начало21.05.2021

Неработещо улично осветление

Подаден от: Преслав Станчев

Място/адрес: ул. „Бяло море“ 3, 6002 Стара Загора Център, Стара Загора, България

Описание: Неработещо или липсващо улично осветление в отсечката от кръговото кръстовище пред магазин БИЛЛА на бул. Цар Симеон Велики в кв. Казански до V-то основно училище. Има около 15 неработещи лампи. Не съм направил на всяка една лампа отделна снимка, защото тук мога да въведа до четири снимки.

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 30.06.2021 00:00   Време текущ статус: 10 дни

Прикачени файлове

  История на промените

  • 21.05.2021 20:13
    Сигналът е предаден към ф-ма "Ел Контрол".

  Всички видове сигнали