Сигнал №2618

ID2618

Ремонт в апартамент

Начало19.05.2021

Незаконно строителство

Подаден от: Иванка Бинева

Място/адрес: ул.П.Р.Славейков 3ап. 45

Описание: Извършва се ремонт на ул. П.Р.Славейков № 3 ет. 9 ап. 45 , където се кърти много продължително и много шумно. Може ли да се извърши проверка, която да установи законен ли е ремонта и има ли нарушаване на конструкцията на жилищния блок.

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 19.05.2021 00:00   Време текущ статус: -32 дни

  История на промените

  • 19.05.2021 13:31
    Сигналът е предаден чрез email „Контрол по ЗУТ”

  Всички видове сигнали