Сигнал №2578

ID2578

Повредена/липсваща шахта

Начало11.05.2021

Друго

Подаден от: Стефан

Място/адрес: Иван Гарванов 70

Описание: Здравейте, едната шахта е открадната и запълнена със отпадъци, а другата не поема водата при дъжд, при този голям наклон на улицата, тя продължава да си тече по улицата и не влиза в шахтата. Има разстояние 5 см разлика между пътя и шахтата, защото са пропаднали.

  Статус: Приключен   Присъединени: 2
Оценка: 0 от 0 потребител

Прикачени файлове

  История на промените

  • 31.05.2021 09:09
    Дирекция "Строителство и инвестиции" - сигналът Ви е предаден на фирмата, която извършва ремонт на улиците.
  • 27.05.2021 08:42
    Вашият сигнал е предаден на отдел "Пътно строителство" за цялостен ремонт на шахтата.
  • 11.05.2021 11:08
    Сигналът Ви е предаден към отдел ООР и УК.

  Всички видове сигнали