Сигнал №2577

ID2577

Детска площадка за ремонт и не светеща улична лампа на същата

Начало10.05.2021

Опасна детска площадка

Подаден от: Стефана

Място/адрес: Цар Симеон Велики 170 от източната страна

Описание: На въртележката с 4 седалки, 2 от седалките заедно с тръбите са счупени!!! Уличната лампа до тенис масата не свети. Благодарим за съдействието.

  Статус: Приключен   Присъединени: 0
Оценка: 5 от 1 потребител

Прикачени файлове

  История на промените

  • 19.05.2021 15:11
    Ф-ма „Ел Контрол“ Лампата е отремонтирана '' ОКД '' - Седалките на въртележката са възстановени.
  • 11.05.2021 08:06
    Сигналът Ви е предаден на фирма '' Ел контрол '' и звено '' ОКД ''.

  Всички видове сигнали