Сигнал №2564

ID2564

Кучета, нападащи пешеходци

Начало07.05.2021

Безстопанствени кучета

Подаден от: Калина Георгиева

Място/адрес: бул. „Славянски“ 49, 6002 Стара Загора Център, Стара Загора, България

Описание: Две кучета, който може и да охраняват заградения с телена мрежа парцел между бензиностанцията и Автогарата, ме подгониха безпричинно по улица Славянска. Едното имаше нагръдник, т.е. вероятно не са безстопанствени, но безпричинно агресивни. Нямаше как да ги заснема, трябваше да се предпазя

  Статус: Приключен   Присъединени: 0
Оценка: 1 от 1 потребител

  История на промените

  • 17.05.2021 11:43
    "Приют за безстопанствени животни" - Кучетата не са безстопанствени
  • 27.05.2021 18:00
    Уважаема, г-жо Георгиева, Вашият сигнал е предаден на „Приют за безстопанствени животни“ .

  Всички видове сигнали