Сигнал №2559

ID2559

Детска площадка

Начало06.05.2021

Опасна детска площадка

Подаден от: Мария

Място/адрес: ул. „Генерал Иван Пашинов“ 22, 6014 Железник, Стара Загора, България

Описание: Липсваща и разместена мека настилка,липсваща ограда,опасни кабели счупени въртележки люлки.

  Статус: Приключен   Присъединени: 17
Оценка: 2.1 от 7 потребителя

Прикачени файлове

  История на промените

  • 21.05.2021 11:09
    звено ''ОКД'' - Съоръженията са отремонтирани, очаква се доставка на мека настилка и същата ще бъде подменена.
  • 27.05.2021 13:00
    Уважаема, г-жо Мария, Вашият сигнал е предаден на звено "Озеленяване и комунални дейности" и екип на" Инспекторат".

  Всички видове сигнали