Сигнал №2554

ID2554

Бездомни кучета

Начало05.05.2021

Безстопанствени кучета

Подаден от: Филип

Място/адрес: ул. „Кенали“, 6008 Северна промишлена зона, Стара Загора, България

Описание: 5 до 7 подрастващи бездомни кучета. Агресивни лаещи денонощно ! Моля да се вземат мерки!

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 31.05.2021 18:00   Време текущ статус: -20 дни

  История на промените

  • 07.05.2021 08:52
    Сигналът Ви е предаден към „Приют за безстопанствени животни“ .

  Всички видове сигнали