Сигнал №2551

ID2551

Неокосени тревни площи

Начало04.05.2021

Друго

Подаден от: Михаила Милева

Място/адрес: ул. „Димитър Подвързачов“ 11, 6000 кв. Бедечка / Градински, Стара Загора, България

Описание: Здравейте, Искам да сигнализирам за неокосени тревни площи в Кучешки парк и парк Зеления клин. Тревите са около 60 см високи и гъмжат от кърлежи.Тук ежедневно играят деца и домашни любимци. В Кучешки парк тревите са окосени само около станцията за измерване на вредни емисии Прилагам и снимки. Дано обърнете внимание на поредния сигнал.

  Статус: Приключен   Присъединени: 0
Оценка: 1 от 1 потребител

  История на промените

  • 05.05.2021 08:20
    Звено "ОКД" - косенето се извършва по график.
  • 05.05.2021 07:40
    Предадено на звено „Озеленяване и комунални дейности“.

  Всички видове сигнали