Сигнал №2550

ID2550

Пукнато светлинно табло

Начало04.05.2021

Друго

Подаден от: Даниела Ганчева

Място/адрес: Бул.Цар Симеон Велики 272,вход Б,ап.37

Описание: Поредното пукнато светлинно информационно табло. Снимката е от днес- 04.05.2021 На спирката на Спортна зала към града също има пукнато светлинно информационно табло.

  Статус: Приключен   Присъединени: 0
Оценка: 5 от 1 потребител

Прикачени файлове

  История на промените

  • 05.05.2021 09:09
    Вашият сигнал е предаден към Отдел "Транспорт" и фирмата която поддържа таблата. Ще бъде възстановено.
  • 04.05.2021 23:47
    Сигналът е предаден по email.

  Всички видове сигнали