Сигнал №2548

ID2548

падащи предмети от изоставена къща на ул Боруйград 57

Начало03.05.2021

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Татяна Тодорова

Място/адрес: ул Боруйград №57

Описание: Здравейте, днес - 03.05.2021 - около 18 часа от изоставената сграда на Боруйград 57 падна метален комин с дължина около 4 метра. Свидетели сме част от живущите на Боруйград 55 и от кооперацията от другата страна на улицата. Моля да предприемете мерки за обезопасяване на изоставената сграда. Улуците и покрива са в много лошо състояние и всеки един момент могат и те да паднат. Пред сградата непрекъснато минават хора.

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 04.05.2021 12:25   Време текущ статус: -10 дни

  История на промените

  • 04.05.2021 12:20
    Екип "Инспекторат": Мястото е обезопасено със сигнална лента.
  • 04.05.2021 06:23
    Сигналът Ви е предаден на отдел '' Контрол по ЗУТ ''.

  Всички видове сигнали