Сигнал №2526

ID2526

Паднал голям клон от дърво

Начало26.04.2021

Паднало дърво

Подаден от: Павлина Димитрова

Място/адрес: Ул. Цар Иван Шишман 54 А

Описание: Здравейте, бих желала да подам сигнал за паднал голям клон от дърво на ул. Цар Иван Шишман 54 А, точно пред входа на Здравната каса. Клонът падна спонтанно преди 10 минути, точно на тротоара пред Здравната каса. Моля, при възможност, да вземете мерки, защото има и други дървета наоколо с изсъхнали клони. Благодаря.

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 09.05.2021 14:00   Време текущ статус: -5 дни

  История на промените

  • 27.04.2021 09:04
    Сигналът е предаден на Звено "Озеленяване и комунални дейности".
  • 26.04.2021 17:15
    Предадено на екип "Инспекторат".

  Всички видове сигнали