Сигнал №2492

ID2492

Хранене на улични котки и непрестанно нарастваща популация

Начало15.04.2021

Друго

Подаден от: Стефка Япчеджикова

Място/адрес: Три чучура - Юг -106 вход Б Стара Загора, България

Описание: Домоуправител съм на вход Б на Блок 106 от 4 години имаме съсед който непрестанно храни улични котки пуска ги във входа ни където се съхраняват детски колела а скоро и бебешки колички.Котките влизат във мазето и по етажите ни.Всяка година стават все повече и повече.При всяка една молба от нас той казва че си ги храни и не можем да му кажем да спре.Моля за помощ тъй като ми предстои да ставам майка и моята количка също ще стои там.

  Статус: Приключен   Присъединени: 1
Оценка: 1 от 1 потребител

  История на промените

  • 05.04.2021 09:17
    Разговаряно е по телефона с подаващата сигнала, същата е на работа, когато е на адреса ще се свърже с екипа за да се работи по сигнала.
  • 15.04.2021 07:39
    Сигналът Ви е предаден към звено ''Инспекторат''

  Всички видове сигнали