Сигнал №2491

ID2491

Животни

Начало14.04.2021

Безстопанствени кучета

Подаден от: Живко Стоянов Стоянов

Място/адрес: Цар Симеон I-ви Велики 46, 6003 Център, Стара Загора, България

Описание: Бездомно куче повече от година две е в квартала порода прилича на Сетер бяло с черни петна по гръбнака и ушите...Скача на малки дечица каращи колела тротинетки и.т.н. и влиза по магазините което не дава повод да излезе като въздейства с злоба.

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 30.04.2021 00:00   Време текущ статус: -14 дни

  История на промените

  • 14.04.2021 16:01
    Уважаеми, г-н Стоянов, Вашият сигнал е предаден на Приют за безстопанствени животни.

  Всички видове сигнали