Сигнал №2470

ID2470

Отчупен клон заседнал на дърво

Начало10.04.2021

Паднало дърво

Място/адрес: улица „Професор Никола Кожухаров“ №7, ет.2, ап.4

Описание: Иман отчупен клон от дърво с размер по-голям от 2 метра, който е заседнал на дървото и има непосредствена опастност да падне и да нарани някого, понеже се намира точно над тротоара и е в близост до ОУ Кирил Христов, което прави ситуацията още по-критична заради постоянно преминаващите деца.

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 30.04.2021 15:00   Време текущ статус: -14 дни

Прикачени файлове

  История на промените

  • 10.04.2021 12:23
    Екип "Инспекторат" - Мястото е обезопасено със сигнална лента. Няма опасност за инцидент.
  • 10.04.2021 12:03
    Сигналът е предаден на Екип "Инспекторат".

  Всички видове сигнали