Сигнал №2424

ID2424

Теч от шахта на детска площадка на алеята към Летен театър

Начало29.03.2021

Теч на вода

Подаден от: Милан Миланов

Място/адрес: ул. „Свети Апостол Карп“ 2, 6004 Митрополит Методий Кусев, Стара Загора, България

Описание: Здравейте, Бих желал да обърна Вашето внимание на техническа неизправност. В продължение на няколко месеца се наблюдава теч от шахта на чешма намираща се на детската площадка на алеята за Летен театър. Водата тече по асфалтовата алея и я разрушава. През зимата замръзва, което представлява опасност за преминаващите. Определено тази неисправност се игнорира от служителите на звено "Озеленяване и комунални дейности". Прилагам фотографии, както и карта с отбелязано мястото на теча.

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 30.04.2021 16:00   Време текущ статус: -14 дни

Прикачени файлове

  История на промените

  • 30.03.2021 09:02
    Сигналът е предаден на Звено "Озеленяване и комунални дейности".

  Всички видове сигнали