Сигнал №2368

ID2368

Теч от шахта в района на фонтан

Начало10.03.2021

Теч на вода

Подаден от: Милан Миланов

Място/адрес: ул. „Дунав“ 24Б, 6004 Стара Загора Център, Стара Загора, България

Описание: Здравейте, Бих желал да съобщя теч от шахта на чешма намираща се северно от фонтан "Жабките", в началото на алеята водеща към параклис "Св. Теодор Тирон". Водата тече по асфалтовата алея и я разрушава. Въпреки подаден сигнал (2307 / 16.02.2021) и получен отговор, че проблемът е отстранен, на практика течът продължава. Определено служителите на звено ОКД не изпълняват добросъвестно своите задължения. Надявам се да бъдат предприети съответни мерки включително и да бъде потърсена отговорност.

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 19.03.2021 00:00   Време текущ статус: -56 дни

  История на промените

  • 10.03.2021 18:06
    Сигналът Ви е предаден към звено "Озеленяване и комунални дейности" и към Деж. ВиК.

  Всички видове сигнали