Сигнал №2351

ID2351

Опасни дупки

Начало05.03.2021

Опасна детска площадка

Подаден от: Надежда Димова

Място/адрес: ул. „Генерал Столетов“ 20, 6003 Стара Загора Център, Стара Загора, България

Описание: Меката настилка на места е повредена, в следствие на което по-малките деца се спъват и падат. Оградата е с липсващи и счупени елементи.

  Статус: В процес   Присъединени: 99
  Срок текущ статус: 30.06.2021 00:00   Време текущ статус: 47 дни

Прикачени файлове

  История на промените

  • 05.03.2021 11:36
    Сигналът е предаден към Звено "Озеленяване и комунални дейности".

  Всички видове сигнали