Сигнал №2331

ID2331

Счупено и неработещо улично осветление!

Начало24.02.2021

Неработещо улично осветление

Подаден от: Преслав Станчев

Място/адрес: ул. „Бяло море“ 3, 6002 Стара Загора Център, Стара Загора, България

Описание: Счупено и неработещо улично осветление на бул. М. М. Кусев в отсечката между ул. Христо Ботев и ул. Генерал Гурко, от страната на Очен център "Верея". Осветлението е повредено вече повече от година! Оправете го така, както е направено между ул. Христо Ботев и ул. Братя Жекови! Счупените лампи са 3 бр.

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 04.03.2021 16:00   Време текущ статус: -71 дни

Прикачени файлове

  История на промените

  • 25.02.2021 00:54
    Сигналът е предаден към фирма "ЕЛКОНТРОЛ".

  Всички видове сигнали