Сигнал №2210

ID2210

Неработещо улично осветление!

Начало02.02.2021

Неработещо улично осветление

Подаден от: Преслав Станчев

Място/адрес: ул. „Бяло море“ 3, 6002 Стара Загора Център, Стара Загора, България

Описание: Неработещо улично осветление на кръстовището на бул. Руски и бул. Славянски.

  Статус: Приключен   Присъединени: 0
Оценка: 5 от 1 потребител

Прикачени файлове

  История на промените

  • 10.05.2021 09:00
    Осветлението работи.
  • 02.02.2021 21:28
    Сигналът е предаден към Ф-ма "Ел Контрол".

  Всички видове сигнали