Сигнал №1865

ID1865

Градината

Начало15.10.2020

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Моника Ралева

Място/адрес: V ОУ, 6003 Център, Стара Загора, България

Описание: Преди месец подадох сигнал за пейка в градинката на Пето основно, която все още не е оправена. От общината ми върнаха мейл, че е оправена и на място. Пейката е на мястото си и все още не е поправена. Не се ли преглеждат пейките в цялата градинка???? Сега пред пейката е изместен коша за боклук, уж да не сядат хора на нея, но продължават да сядат на измъкната от земята пейка.

  Статус: Приключен   Присъединени: 0
Оценка: 0 от 0 потребител

  История на промените

  • 17.11.2020 10:00
    Звено "ОКД" - Установяваме че в целия парк няма такава пейка.
  • 15.10.2020 13:20
    Уважаема, г-жо Ралева, Вашия сигнал е предаден отново към звено "ОКД".

  Всички видове сигнали