Сигнал №1394

ID1394

Осветление на ул.

Начало29.05.2020

Неработещо улично осветление

Подаден от: Мартин

Място/адрес: ул. „Поп Минчо Кънчев“ 199, 6004 Стара Загора Център, Стара Загора, България

Описание: Уличното осветление на ул. "Поп Минчо Кънчев", започващо от север на "Августа Траяна", не работи от край време.

  Статус: Приключен   Присъединени: 0
Оценка: 5 от 1 потребител

  История на промените

  • 05.06.2020 09:21
    Осветлението е възстановено. Изключило е захранване от трафопоста.
  • 29.05.2020 13:07
    Сигналът е предаден към Дирекция "Строителство и инвестиции".

  Всички видове сигнали