Сигнал №1370

ID1370

Неремонтирана улица

Начало22.05.2020

Опасна улична дупка

Подаден от: Георги Петров

Място/адрес: ул. „Хаджи 6 улица Чаталджа и улица Михаил Георгиев6002 Стара Загора Център, Стара Загора, България

Описание: Касае се за отсечка дълга около 100 метра-ул. ,,Чаталджа", и ул.,, Михаил Георгиев". До момента същата не е ремонтирана,най-малко 30 год. С доста оживено движение е,преминава през междублоково пространство и е място за паркиране на автомобили. Движението по нея е силно затруднено, на моменти рисковано,поради множество дупки и нерегламентирана гърбица

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 23.05.2020 00:00   Време текущ статус: -15 дни

  История на промените

  • 22.05.2020 23:08
    Предадено на Строителство.

  Всички видове сигнали