Сигнал №1369

ID1369

Опасни клони на дърво на ул.

Начало22.05.2020

Паднало дърво

Подаден от: Мина Величкова

Място/адрес: ул.

Описание: Здравейте, искам да сигнализирам за дърво, чиито клони представляват опасност за прозорците на фирмата ни. Дървото е до входа на бизнес сградата на адрес ул. "Любен Каравелов" 65. Липата е много голяма, стига до третия и четвъртия етаж, клоните са големи и се удрят в прозорците ни. При една голяма буря има опасност да се счупят. Моля да обърнете сериозно внимание на сигнала ми, защото влизаме в сезона на бурите! Спорен ден, Мина Величкова

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 22.06.2020 17:33   Време текущ статус: 16 дни

  История на промените

  • 22.05.2020 09:52
    Уважаемa Г-жо Величкова, подадения от Вас сигнал е насочен към звено "ОКД".

  Всички видове сигнали