Сигнал №1368

ID1368

опасност от инцидент

Начало21.05.2020

Паднало дърво

Подаден от: Огнян Джонов

Място/адрес: ул. „Екзарх Антим I-ви“ 69, 6003 Стара Загора Център, Стара Загора, България

Описание: Собственици на 48 бр. гаражни клетки, находящи се на посочения адрес подаваме сигнал за паднали дървета и опасно надвиснали клони над част от гаражните клетки. Построени през 1996 г., а дърветата от тогава са самоизрастнали в непосредствена близост до западната опорна стена на гаражите като застрашават целостта им. На покрива на гаражите играят деца и има опасност за живота им.Терена е общински и се намира в пространството източно от жилищен блок на ул.Стефан Стамболов №38Б.

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 22.06.2020 18:00   Време текущ статус: 16 дни

Прикачени файлове

  История на промените

  • 22.05.2020 09:05
    Уважаеми Г-н Джонов, подадения от Вас сигнал е насочен към звено ''Инвеститорски контрол''.

  Всички видове сигнали