Сигнал №1365

ID1365

Време за игри

Начало21.05.2020

Опасна детска площадка

Подаден от: Станиела Бончева

Място/адрес: ул. „12-ти пехотен полк“ 4А, 6008 кв. Васил Левски, Стара Загора, България

Описание: Добър ден. След отваряне на съоръженията за игра(детска площадка и игрище) в района, отправям ОТНОВО апел за отстраняване на пясъчника от площадката,който е по-скоро улична клоака,отколкото място за детски занимания.Лично ще закупя мека настилка,ако го бетонирате-изчистите.Обещано бе преди година покриване с мрежа на футболното игрище-ще го бъде ли този сезон?Ако липсва ресурс,то поне да се повдигне нивото на сегащните ограждения,топки хвърчат с неподозирана сила и посока. Благодаря

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 21.05.2020 00:00   Време текущ статус: -17 дни

  История на промените

  • 21.05.2020 11:54
    Сигналът е предаден към Звено "Озеленяване и комунални дейности".

  Всички видове сигнали