Сигнал №1357

ID1357

Опасни дървета

Начало19.05.2020

Паднало дърво

Място/адрес: ул. „Евлоги Георгиев“ 66а, 6000 кв. Опълченски, Стара Загора, България

Описание: Здравейте Има няколко дървета, които представлят опасност за минувачите и автомибилите. Две, три от тях се намират западно от улица "Евлоги Георгиев" 66 . Те имат много изсъхнали клони (доста дебели), които всеки момемнт могат да паднат. Другото дърво ер много голямо и е разположено в двора на детска градина №7. То пък е разперило клони над улицата и в градината и представлява опасност за децата, персонала и минувачите. Моля да се вземат адекватни мерки предвид пролетните бури, които се очакват.

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 29.05.2020 00:00   Време текущ статус: -9 дни

  История на промените

  • 19.05.2020 09:30
    Сигналът е предаден на звено "Озеленяване и комунални дейности".

  Всички видове сигнали