Сигнал №1355

ID1355

НЕРАБОТЕЩА ЛАМПА ОТ УЛИЧНОТО ОСВЕТЛЕНИЕ

Начало18.05.2020

Неработещо улично осветление

Място/адрес: ул. „Ангел Кънчев“ 72, 6001 Стара Загора Център, Стара Загора, България

Описание: Лампата на уличното осветление на ул. " Ангел Кънчев" 72 вх. 0 не свети от доста време- близо един месец.

  Статус: Приключен   Присъединени: 0
Оценка: 0 от 0 потребител

  История на промените

  • 27.05.2020 15:51
    Лампата е отремонтирана.
  • 19.05.2020 00:15
    Предадено на Ф-ма „Ел Контрол“

  Всички видове сигнали