Сигнал №1354

ID1354

Неработещо улично осветление

Начало18.05.2020

Неработещо улично осветление

Подаден от: Преслав Станчев

Място/адрес: ул. „Бяло море“ 3, 6002 Стара Загора Център, Стара Загора, България

Описание: Неработещо осветление на ъгъла на бул. Отец Паисий и ул. Бяло море!!! Подавам сигнала за трети път!!! Проверих и не е оправено!!! Защо ръжете?!

  Статус: Приключен   Присъединени: 0
Оценка: 0 от 0 потребител

Прикачени файлове

  История на промените

  • 18.09.2020 20:55
    Ф-ма "Ел Контрол" - Двете лампи на кръстовището ул."Бяло Море"/ул."Отец Паисий" са отремонтирани след като миналата седмица бяха подкастрени клоните. На 15.09.2020 е отремонтирана и лампата пред ТОТОпункта.
  • 19.05.2020 00:14
    Предадено на Ф-ма „Ел Контрол“

  Всички видове сигнали