Сигнал №1352

ID1352

Неработещо парково осветление

Начало18.05.2020

Неработещо улично осветление

Подаден от: Преслав Станчев

Място/адрес: ул. „Бяло море“ 3, 6002 Стара Загора Център, Стара Загора, България

Описание: За трети път подавам сигнал да неработещо осветление на главната алея, която води от кръстовището на бул. М. М. Кусев и бул. Славянски до ЖП гара-Стара Загора! Защо лъжете, че е оправено, като минах преди час и не е оправено?! Има неработещо осветление в цялята Станционна градина!!!

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 19.05.2020 00:00   Време текущ статус: -19 дни

Прикачени файлове

  История на промените

  • 19.05.2020 00:12
    Предадено на Ф-ма „Ел Контрол“

  Всички видове сигнали