Сигнал №1351

ID1351

Неработещо парково осветление

Начало18.05.2020

Неработещо улично осветление

Подаден от: Преслав Станчев

Място/адрес: ул. „Бяло море“ 3, 6002 Стара Загора Център, Стара Загора, България

Описание: За трети път подавам сигнал да неработещо осветление на главната алея, която води от кръстовището на бул. М. М. Кусев и бул. Славянски до ЖП гара-Стара Загора! Защо лъжете, че е оправено, като минах преди час и не е оправено?! Има неработещо осветление в цялята Станционна градина!!!

  Статус: Приключен   Присъединени: 0
Оценка: 0 от 0 потребител

Прикачени файлове

  История на промените

  • 14.07.2020 15:24
    Уважаеми Г-н Станчев, осветлението в Станционната градина е отремонтирано частично.Предстои основен ремонт на парка, след което ще бъде подновено цялостното осветление.
  • 19.05.2020 00:11
    Предадено на Ф-ма „Ел Контрол“

  Всички видове сигнали