Сигнал №1349

ID1349

Незаконно строителство

Начало18.05.2020

Незаконно строителство

Подаден от: Смайл Салиев Ахмедов

Място/адрес: Стара загора ул,Иван Гарванов 81

Описание: Зад моя имот има под наем Молитвен дом И незаконно се строй тоалетна и част от имота ми вид ограда се събори моля са съдеиствие наемателът не е предоставил никакво разрешително за строежа на тоалетна зад моя имот

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 19.05.2020 00:00   Време текущ статус: -19 дни

  История на промените

  • 19.05.2020 00:24
    Предадено към „Контрол по ЗУТ” .

  Всички видове сигнали