Сигнал №1348

ID1348

Ограничена видимост

Начало18.05.2020

Друго

Подаден от: Алекс Ангелов

Място/адрес: ул. „Подполковник Калитин“ 26, 6009 Орбита, Стара Загора, България

Описание: На посоченотo място се намира засадено непосредствено близо до улицата дърво,което много пречи на видимостта .Когато се кара по ул "Подполковник Калитин" към улица "Граф Игнатиев" е невъзможно да се забележи идваща кола отдясно по ул."Княз Борис".Дръвчето е малко, но е с много обширна корона,която дори се подава на платното.Моля да бъде отстранено ли поне подкарстрено ,така че да се подобри видимостта

  Статус: Приключен   Присъединени: 0
Оценка: 0 от 0 потребител

  История на промените

  • 05.06.2020 15:42
    Звено "Озеленяване и комунални дейности" - дървото е подкастрено.
  • 19.05.2020 08:22
    Сигналът е предаден на звено "Озеленяване и комунални дейности".

  Всички видове сигнали