Сигнал №1345

ID1345

Липса на пътна настилка

Начало18.05.2020

Подаден от: Иван Нанев

Място/адрес: кв.Железник, ул.Свети Георги Победоносец 6

Описание: Здравейте, в кв.Железник, ул.Георги Победоносец 6, има новопостроени около 7 нови жилищни сгради, както и множество частни къщи. Сградите са населени предимно от млади семейства с деца или чакащи такива. Живеем в прах и мръсотия от неасфалтираната ни улица. Живеем на „черен ” път. Всичкото това се вдишва ежедневно от нас и децата ни. А когато завали газим в локви и кал. Подали сме жалба с подписи от живущите от всички сгради. Искаме да се облагороди улицата ни, която е не повече от 200м.

  Статус: В процес   Присъединени: 1
  Срок текущ статус: 19.05.2020 00:00   Време текущ статус: -19 дни

  История на промените

  • 19.05.2020 00:21
    Сигналът е предаден към -„ Пътно Строителство“,

  Всички видове сигнали