Сигнал №1344

ID1344

Сигнал до общ ст загора

Начало17.05.2020

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: живко атанасов

Място/адрес: ул. м-р кавалджиев 74 вхА ап5

Описание: На ул. м-р Кавалджиев 74(срещу магазина за дом. любимци) има две дървета на50%с изсъхнали клони.Според мен са опасни за преминаващи коли и граждани. Моля да се предприемат мерки за отстраняването на сухите клони. Благодаря.

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 20.05.2019 00:00   Време текущ статус: -384 дни

  История на промените

  • 18.05.2020 08:47
    Предадено на звено ОКД.

  Всички видове сигнали