Сигнал №1341

ID1341

ул.осветление

Начало14.05.2020

Неработещо улично осветление

Подаден от: александър

Място/адрес: казански 27/28

Описание: от 1-2 седмици има изгорели крушки от ул.осветление пред блок 27 и 28 в кв.Казански

  Статус: Приключен   Присъединени: 0
Оценка: 0 от 0 потребител

  История на промените

  • 27.05.2020 15:37
    Осветлението е възстановено. Подменен е захранващият кабел.
  • 16.05.2020 00:06
    Предадено на фирмата, която поддържа уличното осветление.

  Всички видове сигнали