Сигнал №1329

ID1329

Бездомни кучета

Начало11.05.2020

Безстопанствени кучета

Подаден от: Илиана Димитрова

Място/адрес: Подполковник Димитър Филов 5

Описание: Здравейте, от близо година живея на посочения адрес , който се намира в непосредствена близост до НАП. В района на жилищната сграда има 5 бездомни кучета , които нарушават нормалния ритъм на живот в кооперацията. Кучетата са вече в изградена глутница , не са маркирани , и са опасни. В кооперацията живеят 15 семейства с малки деца до 7 годишна възраст, които в продължение на 2 години се опитват да отстранят този проблем. Кучетата са опасни за живущите , заградили са входа на сградата.

  Статус: Приключен   Присъединени: 0
Оценка: 0 от 0 потребител

  История на промените

  • 03.06.2020 00:00
    „Приют за безстопанствени животни“ -Екипа е посетил адреса и кучетата не са открити. Работи се по въпросът по залавянето им
  • 11.05.2020 13:31
    Предадено на Приют за безстопанствени животни.

  Всички видове сигнали