Сигнал №1325

ID1325

Самосрутваща се къща във безстопанствен частен имот

Начало09.05.2020

Опасна сграда или съоръжение

Място/адрес: Ул

Описание: Във връзка с писмо от Община Ст.Загора с изх.номер 10-11-2923/02.03.202г.относно издаване заповед на кмета за премахване на опасните сгради в имота и определяне срока за премахването им ,Ви информирам,че до този момент няма извършени никакви действия по премахване на опасните сградите с което заплахата за живота и здравето на семейството ми ,както и на съседите около този имот продължава!Моля за незабавни действия от страна на общината за решаване на този проблем!

  Статус: Приключен   Присъединени: 0
Оценка: 0 от 0 потребител

  История на промените

  • 26.05.2020 13:45
    Изпратено е писмо номер 10-115592/26.05.2020 г. за изпълнение на Заповедта на Кмета. Тече срок за съобщаване на заповедта.
  • 09.05.2020 11:56
    Уважаема, г-жо Петрова, Вашия сигнал е предаден към отдел „Контрол по ЗУТ”.

  Всички видове сигнали