Сигнал №1321

ID1321

Повреден тротоар при строителни дейности на ул.Подполк Калитин

Начало08.05.2020

Подаден от: Александър Владимиров

Място/адрес: ул. „Подполковник Калитин“ 65, 6001 Стара Загора Център, Стара Загора, България

Описание: При строежа на новата сграда на ул.Св Княз Борис и ул.Подполк.Калитин от маневрите на тежкотоварните автомобили са разбити плочките и самият източен тротоар е пропаднал.

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 14.05.2020 12:34   Време текущ статус: -23 дни

Прикачени файлове

  История на промените

  • 09.05.2020 00:01
    Предадено на отдел Строителство.

  Всички видове сигнали