Сигнал №1309

ID1309

Нерегламентиран ремонт

Начало05.05.2020

Незаконно строителство

Място/адрес: ул. „Димитър Наумов“ 5, 6002 Стара Загора Център, Стара Загора, България

Описание: Здравейте! Моля да обърнете внимание на ремонт в апартамент 4, етаж 1 в жилищен блок на ул. Димитър Наумов 5А. Строителната бригада изнесе отводнителните тръби извън апартамента, като така наруши целия облик на жилищната сграда. Техникът взима решения ден за ден, в момента апартамента е изкърен буквално целия (стени и т.н.) . Никой от съседите ми не знае дали има разрешение от Общината за проекта си, дали няма изкъртени носещи стени, понеже жилищния блок е изграден на системата на пълзящ кофраж!

  Статус: В процес   Присъединени: 1
  Срок текущ статус: 25.05.2020 00:00   Време текущ статус: -13 дни

  История на промените

  • 05.05.2020 23:46
    Уважаеми, г-н Динев, Вашият сигнал е предаден към отдел „Контрол по ЗУТ”.

  Всички видове сигнали